Kostely a kaple

Kostel sv. Františka Serafínského

Kostel sv. Františka Serafínského v Chocni je farní kostel, kde se konají pravidlené bohoslužby. V neděli je zde bohoslužba od 9 hodin. V článku najdete informace o historii, jménu, architektuře a vybavení kostela.

Kostel na Hemžích

Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie na Hemžích, perla naší farnosti. Bohoslužby zde bývají 3. neděli v měsíci v 10.30.

Skořenický kostel

Ve Skořenicích je kostel sv. Máří Magdalény. Scházíme se tu na bohoslužbu obvykle 2.  neděli v měsíci v 10.30.

Kostel v Újezdě

V obci Újezd u Chocně se nachází kostel sv. Víta, mučedníka, kde se scházíme k bohoslužbě obvykle každou první neděli v měsíci v 10.30.

Kostel ve Srubech

Kostel Nanebevstoupení Páně v obci Sruby.
Bohoslužby jsou obvykle 2. neděli v měsíci v 12.00.

Koldínská kaple

Obci Koldín dominuje kaple sv. Anny, kde bývá bohoslužba 4. neděli v měsíci v 10.30.

Kostel v Běstovicích

Kostel Všech svatých je v majetku obce, která se vzorně postarala o jeho obnovu. Pravidelné bohoslužby zde nebývají.