Kancelář
Papež František se v Římě modlil za osvobození od epidemie
To, co se odehrálo o 3. neděli postní tohoto roku, se zapíše určitě do dějin nejen Říma, ale i celého světa. Poprvé nebyly veřejně slouženy mše svaté, ačkoliv kostely byly otevřené. Odpoledne se papež František vydal pěšky k místům, které jsou od věků považována za místa proseb o vítězství nad epidemiemi.



