Kronika

Modrý bál

Letošní ročník benefičního Modrého bálu nám přinesl opět něco jiného, ale zároveň si ponechal své speciality. Tento rok jsme mohli své střevíce protančit již 26. února a to v Panském domě v Chocni. Organizaci tohoto plesu si i letos vzala nestarost mládež z choceňské farnosti.

Nálada byla opravdu veselá a atmosféra příjemná. Každý z účastníků u vstupu dostal malý dárek v podobě kvetoucího čaje pro dámy a vlaječky Sluneční školy do klopy pro pány, a také sklenku vína. Velký dík patří cukrárně U Antonů, díky kterým jsme se mohli osvěžit a zchladit jejich jedinečnou zmrzlinou. Návštěvníci se mohli posilnit jak domácími laskominami, tak preclíky či koláčky, za které vděčíme pekařství U Lifků. Dalším sponzorem nám byl Grantis, tisk z Ústí nad Orlicí. Za podporu jsme dále vděčni mnoha menším dárcům a všem lidem, kteří přišli – letos nás bylo 430.

Na začátku plesu jsme zhlédli krátkou prezentaci o Sluneční škole, kam letos poputuje výtěžek, který činí 60 000,- a jež nadace Divoké husy navíc ještě zdvojnásobí. V průběhu nás čekaly ještě dva výstupy – pěknou choreografii předvedl soubor PROZATÍM z Chocně a před půlnocí prozářila choceňské náměstí ohnivá show. K tanci hrála nám již známá hudební skupina The five band.

Doufáme, že i vám se ples líbil a byl dobrým kulturním obohacením. Těšíme se zase příští rok.

Anna Kašparová

Fotogalerie Vítka Stráníka >>

Fotogalerie Máří Novotné >>

Oficiální stránky Modrého bálu >>

1639

1640

1641

1642

1643